Wydarzenia

Jak się zaprezentować, by pozyskać inwestora

Jak się zachować, by w trakcie pierwszego spotkania nie zrazić do siebie inwestora? W jaki sposób wykorzystać komunikację niewerbalną, by gesty świadczyły o naszej otwartości i profesjonalizmie? Te kwestie zostaną poruszone już 18 maja w katowickim Idea Hub przez Krystiana Dudka – właściciela agencji PR Instytut Publico oraz prezesa zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Podczas warsztatów z autoprezentacji uczestnicy dowiedzą się m.in jak rozpoznać swoje atuty wizerunkowe oraz jak zaprezentować się profesjonalnie, tak aby zyskać zaufanie ludzi i zbudować trwałe relacje biznesowe. Poznają gesty wzbudzające zaufanie odbiorcy, a także metody na zamaskowanie stresu czy zdenerwowania.

Szkolenie skierowane jest do startupowców, właścicieli firm oraz osób zainteresowanych technikami autoprezentacji. Poprowadzi je Krystian Dudek – ekspert z zakresu budowania wizerunku oraz public relations, doktor nauk humanistycznych oraz właściciel agencji PR i firmy szkoleniowej Instytut Publico, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, eksperckich oraz komentarzy dla mediów.

Szkolenie „Autoprezentacja, czyli jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na inwestorze?” odbędzie się 18 maja w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę: www.autoprezentacjaideahub.evenea.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?