Wydarzenia

Business Model Canvas – stań się wizjonerem i podejmuj słuszne decyzje w swojej firmie

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Business Model Canvas – stań się wizjonerem i podejmuj słuszne decyzje w swojej firmie”, które odbędą się w bezpłatnej przestrzeni coworkingowej – Idea Hub w Katowicach.

Spotkanie skierowane jest głównie do przedsiębiorców oraz właścicieli startupów. W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzą się: czym jest Business Model Canvas, jak stworzyć ten model biznesowy i jak wykorzystać go w zarządzaniu firmą. Warsztaty zostaną przeprowadzone w formie praktycznej, podczas szkolenia przewidziana jest praca w grupach.

Prelegent: Rafał Pawlus – IT Project Manager w I-Systems. Od zawsze związany ze Śląskiem. Organizator niejednej konferencji oraz eventu, począwszy od cyklu konferencji o zwiększaniu efektywności produkcji po prowadzenie KS Spirala na Politechnice Śląskiej. Obecnie pracuje w gliwickim I-Systems, gdzie na co dzień zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi.

Warsztaty odbędą się 25 kwietnia w godz. 18–19.30. Na zainteresowanych czeka 10 miejsc, a o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń przez stronę: www.canvasmodel.evenea.pl.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Idea Banku: www.ideabank.pl, w zakładce Idea Hub, Katowice.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]