Wydarzenia

Trwa nabór do programu akceleracyjnego Start Path Global

Dynamiczne firmy technologiczne z Polski i innych krajów mogą zgłaszać się do kolejnej odsłony programu Start Path Global – wiosenny nabór trwa do 23 kwietnia.

Program Start Path Global jest globalną inicjatywą Mastercard mającą na celu wspieranie nowatorskich przedsiębiorców, którzy będą mieli wpływ na przyszłość cyfrowych płatności. Jest on przeznaczony dla startupów działających w obszarach związanych z handlem i finansami, które mają już za sobą rundę finansowania fazy zalążkowej lub tzw. serii A. Startupy uczestniczące w programie korzystają z wiedzy ekspertów Mastercard, mają dostęp do klientów i partnerów organizacji oraz mogą wprowadzać innowacje bazujące na jej rozwiązaniach.

Zgłoszenia do tego 6-miesięcznego wirtualnego programu są rozpatrywane na bieżąco. Będą one przyjmowane do niedzieli, 23 kwietnia 2017 r., do godz. 17:59 czasu polskiego. Zainteresowane startupy mogą skorzystać z serwisu www.startpath.com, gdzie można złożyć zgłoszenie i znaleźć więcej informacji.

– Startupy z branży FinTech kształtują cyfrową przyszłość handlu i finansów – powiedziała Amy Neale, wiceprezes ds. programu Start Path w firmie Mastercard. – Wnoszą one świeże podejście do obsługi klienta i oferowania konsumentom nowych, szerszych możliwości. Nasza współpraca z takimi startupami umożliwia łączenie technologicznych innowacji z niezawodnymi i bezpiecznymi sieciami oraz procesami finansowymi. W efekcie powstają rozwiązania, które sprawiają, że zakupy stają się jeszcze wygodniejsze i prostsze.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty