Wydarzenia

Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu

Tegoroczne Forum Innovation odbędzie się 24–25 kwietnia w Warszawie pod hasłem „Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu”.

Podczas forum prelegenci odniosą się do tego, jak wyjść ze strefy komfortu i realizować swoje cele i marzenia. Co nas czeka w przyszłości napędzanej każdego dnia nowymi wydarzeniami, urządzeniami, zabawkami, przekazami medialnymi, oraz w przyszłości zarządzanej przez booty. Innowacje wprowadzane w marketingu, które zmieniają sposób komunikacji produktów i marek, konwergencja mediów wynikająca z cyfrowej rewolucji i przenikania się różnych sektorów rynku, gry i grywalizacja różnych aspektów życia są źródłem i jednocześnie efektem naszego rozwoju i wychodzenia ze strefy komfortu.

Na forum wystąpią osoby, które, kreując nowe projekty, stale pracują poza strefą komfortu. Droga do sukcesu wiedzie przez trudne doświadczenia i często wymaga ogromnej odwagi do eksperymentowania, poszukiwania oraz przełamywania barier korporacyjnych, zwyczajowych czy osobistych. Osiąganie sukcesu wymaga otwartości na zmiany, które w dzisiejszym świecie zdają się być nieustanne. Jak to się przekłada na biznes? Gdzie kryją się innowacje niewidoczne dla zwykłego człowieka? Dokąd zaprowadzi nas technologia? O zmianach w świecie mediów i przenikających się rzeczywistościach, a także o tym, gdzie w tym wszystkim jest człowiek, będą mówić przedstawiciele biznesu na Forum Innowacji 2017.

Szczegółowy program forum na stronie: www.innovation.sar.org.pl/program.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]