Wydarzenia

Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu

Tegoroczne Forum Innovation odbędzie się 24–25 kwietnia w Warszawie pod hasłem „Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu”.

Podczas forum prelegenci odniosą się do tego, jak wyjść ze strefy komfortu i realizować swoje cele i marzenia. Co nas czeka w przyszłości napędzanej każdego dnia nowymi wydarzeniami, urządzeniami, zabawkami, przekazami medialnymi, oraz w przyszłości zarządzanej przez booty. Innowacje wprowadzane w marketingu, które zmieniają sposób komunikacji produktów i marek, konwergencja mediów wynikająca z cyfrowej rewolucji i przenikania się różnych sektorów rynku, gry i grywalizacja różnych aspektów życia są źródłem i jednocześnie efektem naszego rozwoju i wychodzenia ze strefy komfortu.

Na forum wystąpią osoby, które, kreując nowe projekty, stale pracują poza strefą komfortu. Droga do sukcesu wiedzie przez trudne doświadczenia i często wymaga ogromnej odwagi do eksperymentowania, poszukiwania oraz przełamywania barier korporacyjnych, zwyczajowych czy osobistych. Osiąganie sukcesu wymaga otwartości na zmiany, które w dzisiejszym świecie zdają się być nieustanne. Jak to się przekłada na biznes? Gdzie kryją się innowacje niewidoczne dla zwykłego człowieka? Dokąd zaprowadzi nas technologia? O zmianach w świecie mediów i przenikających się rzeczywistościach, a także o tym, gdzie w tym wszystkim jest człowiek, będą mówić przedstawiciele biznesu na Forum Innowacji 2017.

Szczegółowy program forum na stronie: www.innovation.sar.org.pl/program.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty