Wydarzenia

II edycja Kieleckich Dni Biznesu

20–21 kwietnia w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK już po raz drugi odbędą się Kieleckie Dni Biznesu. Grupą docelową wydarzenia są studenci, przedsiębiorcy oraz kadra akademicka, a głównym partnerem biznesowym – VIVE Textile Recycling, kielecka spółka wchodząca w skład VIVE Group, która działa od 25 lat na polskim rynku i od wielu lat jest liderem w dziedzinie recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. 

Organizatorzy zdecydowali się stworzyć tego typu przedsięwzięcie, gdyż przekonani są, że największą wartością dla studenta jest łączenie cennej wiedzy teoretycznej, która jest im przekazywana na studiach, z unikalną praktyką biznesową, której niestety często brakuje. Głównym celem wydarzenia i projektów towarzyszących jest integracja różnych branż i pokazanie korzyści płynących ze współpracy pomiędzy nimi w ramach realizowania wspólnych projektów.

W pierwszym dniu wydarzenia planowane są: debata, prelekcje przedstawicieli biznesu, warsztaty i szkolenia biznesowe, a także mecz piłki halowej Biznes przeciwko Nauka. W drugim dniu odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Zarządzanie projektami – podejście interdyscyplinarne” oraz II Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy o Biznesie, a także spotkanie typu speed dating z inwestorami, podczas których osoby mające pomysł na biznes będą mogły zaprezentować draft projektowy przed potencjalnymi inwestorami.

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty