Wydarzenia

II edycja Kieleckich Dni Biznesu

20–21 kwietnia w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK już po raz drugi odbędą się Kieleckie Dni Biznesu. Grupą docelową wydarzenia są studenci, przedsiębiorcy oraz kadra akademicka, a głównym partnerem biznesowym – VIVE Textile Recycling, kielecka spółka wchodząca w skład VIVE Group, która działa od 25 lat na polskim rynku i od wielu lat jest liderem w dziedzinie recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. 

Organizatorzy zdecydowali się stworzyć tego typu przedsięwzięcie, gdyż przekonani są, że największą wartością dla studenta jest łączenie cennej wiedzy teoretycznej, która jest im przekazywana na studiach, z unikalną praktyką biznesową, której niestety często brakuje. Głównym celem wydarzenia i projektów towarzyszących jest integracja różnych branż i pokazanie korzyści płynących ze współpracy pomiędzy nimi w ramach realizowania wspólnych projektów.

W pierwszym dniu wydarzenia planowane są: debata, prelekcje przedstawicieli biznesu, warsztaty i szkolenia biznesowe, a także mecz piłki halowej Biznes przeciwko Nauka. W drugim dniu odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Zarządzanie projektami – podejście interdyscyplinarne” oraz II Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy o Biznesie, a także spotkanie typu speed dating z inwestorami, podczas których osoby mające pomysł na biznes będą mogły zaprezentować draft projektowy przed potencjalnymi inwestorami.

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]