Wydarzenia

Relacje biznesowe, czyli jak zbudować trwały dialog z otoczeniem marki

Redakcja miesięcznika „My Company Polska” zaprasza do udziału w warsztatach „Relacje biznesowe, czyli jak zbudować trwały dialog z otoczeniem marki”, które odbędą się w bezpłatnej przestrzeni coworkingowej – Idea Hub w Katowicach.

Spotkanie skierowane jest głównie do przedsiębiorców oraz właścicieli startupów. W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzą się: czym są relacje biznesowe; jakie znaczenie mają dla rozwoju organizacji, szczególnie takich, które dopiero wchodzą na rynek; jak zbudować trwałą i zyskowną relację międzyludzką. Warsztaty zostaną poprowadzone w oparciu o charakterystyczną typologię klienta.

Prelegentką będzie Urszula Patelka – certyfikowany trener i konsultant sprzedaży. Podstawowym obszarem jej specjalizacji trenerskiej jest: komunikacja interpersonalna w perspektywie biznesowej oraz sprzedaż relacyjno-biznesowa.

Warsztaty odbędą się 9 marca 2017 w godzinach 18–19.30. Na zainteresowanych czeka 10 miejsc, a o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń przez stronę https://relacjebiznesoweideahub.evenea.pl.

Więcej szczegółów o spotkaniu znajduje się na stronie Idea Banku (www.ideabank.pl) w zakładce Idea Hub, Katowice. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]