Wydarzenia

Benefits Festival

Za nami pierwsza edycja Benefits Festival, spotkania osób, które zawodowo zajmują się tematyką benefitów pracowniczych. Wzięło w nim udział ponad 300 uczestników oraz 42 partnerów, wystawców i patronów medialnych.

Uczestnicy Benefits Festival mogli zapoznać się z najnowszymi trendami królującymi na rynku benefitów pracowniczych, badaniami dotyczącymi tych świadczeń, a także dowiedzieć się wiele na temat tego, jak przedmiotową tematykę ujęto w przepisach podatkowych. Na odwiedzających przedstawicieli działów HR, odpowiedzialnych za kształtowanie polityki świadczeń pozapłacowych, poza wystąpieniami merytorycznymi, czekały stoiska z ofertą benefitów pracowniczych, stoły eksperckie, strefy rozmów biznesowych, relaksu i integracji, a także wiele niespodzianek, konkursów i atrakcji.

W ramach Benefits Festival miały też miejsce prezentacje finalistów Best Benefits Strategy 2017 – konkursu na najciekawszą politykę świadczeń pozapłacowych w kategorii duża firma z kapitałem zagranicznym. Do starcia o statuetkę laureata przystąpiły firmy: Amazon, Medicover, BZ WBK oraz Grupa Novartis. Jury konkursu, reprezentowane przez dr Kazimierza Sedlaka oraz Zytę Machnicką, wyłoniło laureata – Bank Zachodni WBK, którego przedstawiciel odebrał trofeum podczas uroczystej gali.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]