Moim zdaniem

Wiosenny oddech w My Company Polska

© Marek Szczepański

Kreśląc co miesiąc kilka słów wstępniaka, staram się nie omawiać zawartości bieżącego wydania. Zwłaszcza że, jak pokazuje nasz monitoring, Czytelnicy, którzy w coraz większej liczbie sięgają po „My Company Polska”, czytają magazyn niemal od deski do deski. Tym razem jednak zrobię wyjątek. 

18 miesięcy ukazywania się na rynku to dobry moment, by przyjrzeć się pismu z dystansu. Kiedy je projektowaliśmy, intuicja podpowiadała nam, jakie treści mogą być dla odbiorcy interesujące. Dziś to już po prostu wiemy. I dlatego uznaliśmy, że pora na kilka odświeżających zmian. 

Już w tym wydaniu znajdą Państwo więcej tak cenionych przez Was materiałów poradniczych. Pokazujemy między innymi możliwości, jakimi dysponuje mały i średni biznes, by legalnie obniżyć płacone przez firmę podatki. Warto im się przyjrzeć i wykorzystać, tym bardziej że nie ma ich za wiele. Jeżeli planują Państwo poprawę obsługi klienta, podpowiadamy, jak wybrać helpdesk spełniający Wasze wymagania. W sekcji „Prawo i podatki” też pojawiła się nowość – comiesięczny, zwięzły przegląd najważniejszych, z punktu widzenia MSP, zmian w przepisach prawnych. Z kolei nasz temat okładkowy – „Jak zacząć biznes w sieci” – to przygrywka do nowego cyklu: w końcu trudno dziś znaleźć firmę, która nie myśli o swej obecności w internecie. Na początek przedstawiamy pięć kroków, jak należy się do tego zabrać. W kolejnych wydaniach będziemy szczegółowo omawiać narzędzia internetowego biznesu. 

I wreszcie zmiana, którą dostrzegą Państwo najprędzej. Więcej treści niż dotychczas postanowiliśmy przekazać za pomocą obrazu, infografiki, wykresu, rysunku. Według nas dodaje to pismu lekkości i oddechu. Ciekawi jesteśmy Państwa zdania na ten temat i z góry dziękujemy za każdą opinię. 

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]