Wydarzenia

Ruszyła 15. edycja konkursu Gdyński Biznesplan

15 tys. zł czeka na zwycięzcę piętnastej edycji konkursu Gdyński Biznesplan dla osób chcących rozwijać swoją firmę właśnie w Gdyni. Zarówno tych, które już mają przedsiębiorstwo, jak i takich, które dopiero planują ją założyć.

Pomysły można zgłaszać w trzech kategoriach: innowacyjne rozwiązania i technologie; przedsiębiorczy student oraz open. Uczestnicy konkursu, przystępując do jego drugiego etapu, otrzymają od mentorów przede wszystkim profesjonalne wsparcie w postaci szkoleń i warsztatów. Podsumowaniem tego etapu będzie przygotowanie i złożenie biznesplanów opisujących własny projekt lub firmę. Spośród wszystkich prac jury wyłoni finalistów konkursu Gdyński Biznesplan 2017.

„Naszym celem jest zachęcenie pomysłowych i przedsiębiorczych osób do zrobienia pierwszego kroku na drodze ku realizacji swoich zawodowych celów. Spośród uczestników chcemy wyłowić prawdziwe talenty przedsiębiorczości, a do zgłoszenia w konkursie wystarczy tylko kreatywny i nietuzinkowy pomysł. Dobrze by był innowacyjny w swojej dziedzinie i zaskakiwał świeżością” – zachęca wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

W ramach ubiegłorocznej edycji nagrodzone zostały projekty: Scubaphone (urządzenie przeznaczone do komunikacji między nurkami), odbojnice elektromagnetyczne czy Firelligent.pl (system pirotechniczny projektujący pokazy sztucznych ogni zsynchronizowanych z muzyką).

Zgłoszenia do konkursu Gdyński Biznesplan 2017 można składać do 31 stycznia 2017 r. za pomocą elektronicznego formularza na stronie internetowej www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]