Wydarzenia

Forum Rozwoju Mazowsza już jutro!

Siódma już edycja Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się 16–17 listopada 2016 r. na Stadionie Legii w Warszawie, przy ul. Łazienkowskiej 3. 

Na uczestników wydarzenia czekają dwa dni pełne inspiracji i wymiany doświadczeń w trzech obszarach: Smart City, Smart Business i Smart People. Oprócz debat odbędą się warsztaty i sesje networkingowe inspirujące do poszukiwania nowych rozwiązań i nawiązywania współpracy na rzecz realizacji wspólnych inicjatyw. 

Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjnym dotyczące rozwoju regionu. Poświęcone jest promocji funduszy unijnych, wymianie doświadczeń i dyskusjom o tym, jak wzmacniać innowacyjność i przedsiębiorczość województwa. 

W ubiegłorocznej edycji w dwóch dniach wydarzenia uczestniczyło prawie 2 tysiące osób. Na trzech scenach odbyło się ponad 60 debat, prelekcji oraz warsztatów. Swoimi doświadczeniami podzieliło się ponad 100 ekspertów reprezentujących samorządy, administrację rządową, biznes, sektor naukowy, czy organizacje pozarządowe. 

A zanim wybierzecie się na Forum, posłuchajcie, co o realizacji idei smart, czyli wiodącym temacie tegorocznego wydarzenia, mówią paneliści, m.in. redaktor naczelna magazynu „My Company Polska” Dorota Goliszewska. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]