Wydarzenia

Microsoft dla Biznesu

29–30 listopada w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się konferencja Microsoft dla Biznesu 2016 – największe wydarzenie poświęcone cyfrowej transformacji przedsiębiorstw.

Spotkanie skierowane jest do ludzi biznesu, w tym właścicieli firm oraz kadry zarządzającej odpowiedzialnej za działania operacyjne, finanse, sprzedaż czy marketing. Wśród zaproszonych znajdują się również kierownicy projektów oraz dyrektorzy ds. IT i realizacji wdrożeń. W zeszłym roku konferencja zgromadziła ponad 700 obecnych i potencjalnych klientów Microsoftu.

Microsoft dla Biznesu to jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z wykorzystaniem technologii na rzecz rozwoju przedsiębiorstw. Spotkanie będzie okazją do wzbogacenia swojej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, wymiany doświadczeń z ekspertami, partnerami i klientami Microsoftu oraz zapoznania się z przykładami wdrożeń zrealizowanych w różnej wielkości firmach w różnych branżach.

Podczas spotkania partnerzy wydarzenia przedstawią przykłady wdrożeń rozwiązań Dynamics (CRM i ERP), IoT, Office, w chmurze (Azure) i wielu innych.

Konferencja jest spotkaniem dwudniowym. Podczas pierwszego dnia Microsoft wraz z partnerami pokaże rozwiązania dla konkretnych branż (m.in. Retail, Manufacturing, Professional Services, Distribution). Drugi dzień będzie w ujęciu problemowym.

Zachęcamy do rejestracji: www.dynamicsdlabiznesu.pl

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty