Wydarzenia

Microsoft dla Biznesu

29–30 listopada w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się konferencja Microsoft dla Biznesu 2016 – największe wydarzenie poświęcone cyfrowej transformacji przedsiębiorstw.

Spotkanie skierowane jest do ludzi biznesu, w tym właścicieli firm oraz kadry zarządzającej odpowiedzialnej za działania operacyjne, finanse, sprzedaż czy marketing. Wśród zaproszonych znajdują się również kierownicy projektów oraz dyrektorzy ds. IT i realizacji wdrożeń. W zeszłym roku konferencja zgromadziła ponad 700 obecnych i potencjalnych klientów Microsoftu.

Microsoft dla Biznesu to jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z wykorzystaniem technologii na rzecz rozwoju przedsiębiorstw. Spotkanie będzie okazją do wzbogacenia swojej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, wymiany doświadczeń z ekspertami, partnerami i klientami Microsoftu oraz zapoznania się z przykładami wdrożeń zrealizowanych w różnej wielkości firmach w różnych branżach.

Podczas spotkania partnerzy wydarzenia przedstawią przykłady wdrożeń rozwiązań Dynamics (CRM i ERP), IoT, Office, w chmurze (Azure) i wielu innych.

Konferencja jest spotkaniem dwudniowym. Podczas pierwszego dnia Microsoft wraz z partnerami pokaże rozwiązania dla konkretnych branż (m.in. Retail, Manufacturing, Professional Services, Distribution). Drugi dzień będzie w ujęciu problemowym.

Zachęcamy do rejestracji: www.dynamicsdlabiznesu.pl

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]