Wydarzenia

Ruszyła rejestracja na Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu

Już 24 października startuje Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2016 – intensywny tydzień wydarzeń i komunikacji wokół tematyki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju: prezentacje, panele ekspertów i ciekawe case’y.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu to pięć miast i pięć wydarzeń: Warszawa 25.10, Poznań 26.10, Katowice 27.10, Wrocław 28.10 i Gdańsk 28.10.

Jakie tematy poruszone zostaną podczas Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2016?

PERSPEKTYWA GLOBALNA

Sustainable Development Goals 2015–2030

W zeszłym roku ogłoszone zostały przez ONZ Cele Zrównoważonego Rozwoju. Czy pierwszy rok realizacji celów był fiaskiem czy sukcesem? Co osiągnęliśmy? Jak wyglądają wyniki Polski na tle innych krajów?

PERSPEKTYWA KRAJOWA

Raportowanie niefinansowe w Polsce 2016

Największe badanie obejmujące ponad 300 raportów z polskiego rynku. Kto w Polsce raportuje, które branże, według jakich standardów? Ciekawe statystki i rozwiązania. Komunikacja, wiarygodność i użyteczność raportów niefinansowych.

PERSPEKTYWA PRZEDSIĘBIORSTWA

To najszerszy blok podczas wydarzeń tegorocznego Tygodnia. Świetni prelegenci i paneliści podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami. Porozmawiamy o dobrych praktykach zarządzania, w tym jak zarządzać ryzykami zrównoważonego rozwoju, jak komunikować skutecznie strategię i następnie ją raportować – potwierdza Liliana Anam, menedżer zarządzający CSRinfo, organizatora Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu.

W tym roku sporo miejsca poświęcono praktykom pracowniczym, budowaniu wizerunku odpowiedzialnego pracodawcy i angażowaniu pracowników. Eksperci opowiedzą również o zaangażowaniu społecznym biznesu, inwestycjach społecznych i roli społecznej biznesu.

W tym roku swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci z m.in. takich organizacji i firm jak: Allegro, ArcelorMittal Poland, Grupa Azoty, Blue Media, Credit Agricole, DB Schenker, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Global Compact, Giełda Papierów Wartościowych, IBM, KGHM, Kompania Piwowarska, Konfederacja Pracodawców Lewiatan, Krajowa Izba Biegłych Rewidentów, KRUK SA, Grupa LOTOS, LOTOS Petrobaltic, Orange Polska, Grupa Raben, Sitech, Volvo, Tauron oraz oczywiście CSRinfo.

Konferencje są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Dołącz do Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu już dziś!

Szczegóły i linki do rejestracji na stronie: www.csrinfo.org/projekty/tydzien-odpowiedzialnego-biznesu-2016

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]